ilaska.sk 

Prihláste sa tu

Jazyk:

Slovenskysk

Zaregistruj sa zadarmo
a spoznaj svoju lásku ešte dnes!

Dátum narodenia:

Mal/a si na mysli user@domain.com ×

Mám viac ako 18 rokov. Prečítal/a som si Podmienky používania, Súkromie, Cookies, rozumiem im a akceptujem ich. Súhlasím tiež s prijímaním emailových spravodajcov, aktualizácií účtov, oznámenia a správ z iných profilov odoslaných ilaska.sk.

Prihlás sa 1 kliknutím cez Facebook

Seriózna online zoznamka

Najnovší užívatelia

boss-aza_94
Vikkivu
amirbagul87
Mile
misiowata1910
baro.agens
roksana.troka
monika.piskorska
Papp Ági
luciacastro1969
Crisbrasil
jrr448
ayzek95

užívatelia zoznamky


Prečo sa zoznámiť na iLáska.sk?iLáska.sk je moderný zoznamovací portál, ktorý urobí z vyhľadávania životných partnerov jednoduchú záležitosť. Na základe poskytnutých informácií sa Vám budeme snažiť nezáväzne vybrať ľudí, ktorí Vám najviac sedia a ktorí Vás môžu kontaktovať. Pritom ale druhej strane neposkytujete žiadne osobné údaje ako napríklad email alebo telefón (bližšie uvedené v Podmienkach používania). Bezplatná registrácia umožňuje vytvoriť si svoj vlastný profil. Ako člen našej zoznamky môžete absolútne zadarmo vyhľadávať partnerov v tisícoch profiloch, fotkách a videí slobodných mužov a žien nielen na SLovensku, ale aj celej Európy. Veríme, že nájdete presne to, čo Vám vyhovuje.
profil na zoznamke


Jednoduchá prezentácia pomocou fotiek alebo videíNikdy nebolo jednoduchšie zviditeľniť sám seba na zoznamke tak rýchlo. Fotka alebo video z Vás spraví žraloka v mori rybiek a rybky sa budú samé hlásiť o pozornosť. Pohrajte sa so svojou fotkou alebo urobte šialené video a vyberajte si bez toho, aby ste sa museli namáhať. Na karte svojho profilu s názvom Foto/Video si jednoducho vytvorte fotku priamo cez webkameru alebo nahrajte svoju uloženú na počítači. Veľa mužov a žien totiž vyhľadáva partnera hlavne na základe fotografie, čo pre nich býva najviac smerodajné. Povedzte niečo viac o sebe, akého partnera a čo hľadáte pre neskoršie stretnutie alebo rande. Okolo Vás je veľké množstvo potencionálnych partnerov na zoznámenie, rande alebo schôdzku.

nájdi si partnera


Podrobné vyhľadávanie v tisícoch profilovUvedomujeme si, že naši členovia zoznamky sú veľmi nároční a kladú veľký dôraz na správny výber partnera podľa vlastných chutí. Detailné vyhľadávanie preto umožňuje podrobné selektovanie kľúčových erotických vlastnosti partnera akými sú: vek, pohlavie, sexuálna orientácia, štát, okres, mesto, záujmy, záľuby, jazyk a podobne. Ak nájdete niekoho, kto sa Vám páči, môžete mu poslať správu prostredníctvom emailu, alebo začať chatovať, prípadne skúsiť video chat. Alebo doňho jednoducho šťuchnite, ako to poznáte z facebooku. Všetko závisí od formy a spôsobu komunikácie a ochote členov, či chcú komunikovať - tomu výrazne napomôže práve vhodne a správne vyplnený Váš osobný profil.ženy a muži na zoznamke
Využívajte zoznamku naplno a bez obmedzeníZákladnou pointou zoznamovacieho portálu je chrániť súkromie jeho členov, ponechať ich anonymitu do tej chvíle, až kým samostný člen zoznamky sa nebude cítiť natoľko spokojný, že bude chcieť dať druhej strane niektoré osobné údaje kvôli bližšiemu zoznámeniu. Ako zaregistrovaný člen zoznamky budete mať vlastnú emailovú schránku, tzv. email box.